Szukaj
Dodaj stronę
Zaloguj się

Wissa II Szczuczyn- Jasion Jasionówka 4:0

W sobotę o godzinie 15 00 na bardzo nierównym i małym boisku zawodnicy z Jasionówki w jedenastu czyli nawet bez jednego rezerwowego zmierzyli się z rezerwami trzecioligowej Wissy. Od początku meczu piłkarze gospodarzy długimi podaniami próbowali rozmątować obronę Jasiona. Już w 5 minucie strzelili pierwszą bramkę i od tego momentu kontrolowali spotkanie. W 20 minucie podwyższyli na 2:0 a po stronie Jasiona należy odnotować sytuację sam na sam z bramkarzem Leszka Zawadzkiego i niecelny strzał Adama Żukowskiego. Drugą połowę goście dążyli do strzelenia kontaktowej bramki i atakowali większą ilością zawodników jednak to drużyna ze Szczuczyna po kontrach i błędach w obronie Jasiona strzeliła jeszcze dwie bramki i zasłużenie zainkasowała 3 punkty.Jasion zagrał w składzie: Daniluk, Skutnik, Kołodko, Małyszko, Kakareko, Wiśniewski, Daniewicz, Lewocz, Żukowski, Jarominski P, Zawadzki Następny i ostatni mecz w rundzie jesiennej Jasion zagra za tydzień z Korą Korycin. Serdecznie zapraszamy kibiców i sympatyków.

Źródło: Facebook Jasion Jasionówka